2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 5 sztuk ambulansów medycznych typu C z wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa ambulansów medycznych typu C w ilości 5 sztuk wraz z wyposażeniem każdego ambulansu w postaci: I. Nosze główne i transporter noszy głównych II. Defibrylator Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ), wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). SWZ uwzględnia wymagania w zakresie zgodności rozwiązań ICT: Jeżeli przedmiot zamówienia obejmuje albo może obejmować produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT, Wykonawca jest zobowiązany zaoferować wyłącznie takie produkty ICT, usługi ICT i procesy ICT, które na dzień składania ofert: nie są wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 i 252), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; nie obejmują produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usługę ICT, lub proces ICT, określone w tej decyzji. Jeżeli z treści oferty, dokumentów złożonych wraz z ofertą albo wyjaśnień Wykonawcy będzie wynikać, że oferta obejmuje w/w rozwiązania, oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: DZ.260.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33192160 Tragbahren, 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DZ.260.3.2026
Beschreibung: Dostawa 5 sztuk ambulansów medycznych typu C z wyposażeniem
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 PZP. Prawo opcji obejmuje możliwość zamówienia dodatkowo maksymalnie 2 sztuk ambulansów medycznych typu C wraz z wyposażeniem, spełniających wymagania określone w Załączniku nr 2 do SWZ dla zamówienia podstawowego. Zamawiający może uruchomić opcję w zakresie 1 albo 2 ambulansów, jednorazowo albo w dwóch odrębnych oświadczeniach, z zachowaniem maksymalnego zakresu opcji. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest zapewnienie finansowania zakupu ambulansów objętych opcją poprzez przyznanie Zamawiającemu dodatkowych środków zewnętrznych albo zabezpieczenie odpowiednich środków w planie finansowym Zamawiającego, potwierdzone dokumentem właściwym dla danej formy finansowania, w wysokości wystarczającej na sfinansowanie odpowiednio 1 albo 2 ambulansów, oraz doręczenie Wykonawcy, nie później niż do dnia 20.11.2026 r., oświadczenia o uruchomieniu opcji wskazującego liczbę zamawianych ambulansów. Dostawa w ramach prawa opcji nastąpi w terminie 2 tygodni od doręczenia oświadczenia, nie później jednak niż do dnia 04.12.2026 r. Cena jednostkowa ambulansu wraz z wyposażeniem w ramach opcji jest ceną wskazaną przez Wykonawcę w części IIa Formularza ofertowego i nie ulega zmianie z powodu uruchomienia opcji, z zastrzeżeniem zmian dopuszczalnych na podstawie umowy i art. 455 PZP. Maksymalna wartość prawa opcji odpowiada łącznej cenie brutto dwóch ambulansów wraz z wyposażeniem wskazanej przez Wykonawcę w części IIa Formularza ofertowego. Nieskorzystanie z opcji w całości lub w części nie uzasadnia po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZ.260.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114121 Ambulances
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33192160 Stretchers, 33182100 Defibrillator
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DZ.260.3.2026
Options: