65381-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – WMO-hulpverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWMO-hulpverlening
BeschreibungDe gemeente Waalwijk is voornemens om een onbepaald aantal raamovereenkomsten afsluiten voor WMO-hulpverlening voor een periode van één jaar (2026). Dit is exclusief een optie tot verlenging van drie maal één jaar (2027,2028, 2029). 1
Interne Kennung49163
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensSAS-procedure
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98514000 Haushaltungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibungenige perceel 1
Interne Kennung1
65381-2026 - Resultaat
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – WMO-hulpverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WMO-hulpverlening
Interne identificatiecode: 49163
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: SAS-procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 98514000 Huishoudelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: enige perceel 1
Interne identificatiecode: 1