653824-2026 - Ergebnis
Niederlande – Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse – Europese aanbesteding Onderwijs Leer Pakket
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Onderwijs Leer Pakket
Beschreibung: Middels deze aanbesteding wenst Aanbestedende dienst te komen tot één leverancier voor de levering van het Onderwijs Leer Pakket. € 1000000
Interne Kennung: KQPN/2025/60
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt een raamovereenkomst gesloten met een looptijd van één jaar en een optionele verlenging van drie keer één jaar.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: KQPN/2025/60
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 37520000 Speelgoed
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: