See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa wydruku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa wydruku, realizowana na urządzeniach Wykonawcy, na rzecz Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu i podległych jednostek z terenu województwa dolnośląskiego, wskazanych w załączniku nr 2 do umowy. 2. Przedmiot zamówienia podstawowego obejmuje w szczególności: 1) dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych wraz z systemem do monitorowania liczby wykonywanych wydruków i generowania miesięcznych raportów zbiorczych oraz systemem wydruku podążającego oraz wydruku poufnego (urządzenia sterujące wydrukiem), w każdej z lokalizacji Zamawiającego w liczbie: a) urządzenie TYP I - cyfrowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z opcjami kopiowania, drukowania, skanowania - czarno-białe - 55 sztuk, b) urządzenie TYP II - cyfrowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z opcjami kopiowania, drukowania, skanowania - kolorowe - 43 sztuk, c) urządzenie TYP III - cyfrowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z opcjami kopiowania, drukowania, skanowania – czarno-białe - 226 sztuk. 2) dostarczenie, wniesienie urządzeń, instalację urządzeń i uruchomienie usługi wydruku w poszczególnych lokalizacjach, we współpracy z przedstawicielami Zamawiającego; 3) zapewnienie możliwości drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów na wydzierżawionych urządzeniach wielofunkcyjnych (zwanych dalej urządzeniami Wykonawcy) w poszczególnych lokalizacjach Zamawiającego, w maksymalnej ilości : a) 37 145 496 stron formatu A4 czarno-białego, b) 490 000 stron formatu A4 kolorowego. 4) zapewnienie kompleksowej obsługi serwisowej dostarczonych urządzeń wielofunkcyjnych i urządzeń sterujących wydrukiem (opieka serwisowa z wymianą części, przeglądy i konserwacje, oraz dostarczanie materiałów eksploatacyjnych, z wyłączeniem papieru), 5) przeszkolenie w miejscu instalacji urządzenia wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie podstawowej obsługi urządzenia oraz przeszkolenie lokalnych administratorów w zakresie dopisywania nowych użytkowników i zarządzania uprawnieniami użytkowników.
Vorherige Bekanntmachung: 624872-2024
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.29.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50313100 Reparatur von Fotokopiergeräten, 50313200 Wartung von Fotokopiergeräten, 30121430 Digitale Vervielfältigungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja będzie polegać na zwiększeniu zamówienia podstawowego, wskazanego w ust. 2 pkt 3), tj. usługi wydruku, obejmującej wydruk/kopiowanie, maksymalnie do: - 15 919 498 stron formatu A4 - czarno-białego, - 210 000 stron formatu A4 - kolorowego. Zamawiający skorzysta z opcji, w przypadku wyczerpania maksymalnej ilości stron formatu A4 w zamówieniu podstawowym