653851-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – Usługa serwisu pogwarancyjnego aparatury medycznej firmy Philips
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisu pogwarancyjnego aparatury medycznej firmy Philips
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa serwisu pogwarancyjnego aparatury medycznej firmy Philips, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ, Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, Formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz pozostałych załącznikach do SWZ 3. Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i podpisany załączyć do oferty.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa serwisu pogwarancyjnego aparatury medycznej firmy Philips
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji i wznowień
653851-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – Usługa serwisu pogwarancyjnego aparatury medycznej firmy Philips
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: brak opcji i wznowień