See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny
Beschreibung: Predmetom zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok potravín vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru na určené miesto pre Ústav na výkon trestu odňatia slobody Želiezovce (ďalej len „ÚVTOS Želiezovce“).
Interne Kennung: UVTOS-01352/36-ZE-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Majonézové šaláty
Interne Kennung: Kategória č. 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894700 Feinkost