653867-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Stryszów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Stryszów
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) odbiór odpadów komunalnych wytworzonych na terenie Gminy Stryszów pochodzących od: - właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy; - właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, b) zagospodarowanie zebranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, c) bieżące wyposażenie właścicieli nieruchomości w worki do gromadzenia odpadów komunalnych sortowanych (papier – worek niebieski, tworzywa sztuczne oraz metal – worek żółty, szkło – worek zielony, odpady biodegradowalne – worek brązowy) oraz odpadów zmieszanych (worek czarny), d) wyposażenie na swój koszt zainteresowanych nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej oraz zainteresowanych nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, w pojemniki służące do zbiórki popiołu i żużli z napisem „POPIÓŁ”; e) wyposażenie na swój koszt wszystkich nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej oraz wszystkich nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w pojemniki służące do zbiórki odpadów niesegregowanych (zmieszanych) z napisem "ODPADY ZMIESZANE"; f) opracowanie, wydrukowanie i dystrybucja harmonogramów odbioru odpadów komunalnych wśród właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie gminy Stryszów, zgodnie z obowiązującym regulaminem utrzymania czystości i porządku w Gminie Stryszów; g) wygenerowanie, wydrukowanie i dystrybucja kodów kreskowych (naklejek) wśród właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie gminy Stryszów. h) Obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych 12 razy w roku poprzez podstawienie w dniu zbiórki kontenera kp7 na odpady tekstylne oraz odbiór odpadów wielkogabarytowych, remontowo-budowlanych i zużytych opony oraz transport tych odpadów w terminach i miejscu wskazanych przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: IiR.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001