See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare medicamente II
Beschreibung: Furnizare medicamente Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:18 Termenul de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificari adresate de catre operatorii economici este in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta,daca va fi selectata pentru realizarea contractului ex-ante,conform OUG nr.98/2017 cu modificarile si completarile ulterioare,va pune la dispozitia persoanelor imputernicite de ANAP,prin decizia de verificare,raspunsurile consolidate la solicitarile de clarificari,inainte de a le incarca si publica in Sistemul Electronic de Achizitii Publice,cu cel putin 4 zile anterior termenului de raspuns stabilit in anuntul de participare,conform prevederilor art.8 din Anexa nr.1 la HG nr.419/2018
Interne Kennung: 4663448_2026_PAAPD1605032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GALANTAMINUM 8 MG
Beschreibung: GALANTAMINUM 8 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: GELATINUM 4 g/100 ml 500 ML
Beschreibung: GELATINUM 4 g/100 ml 500 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: GENERATOR Tc99m
Beschreibung: GENERATOR Tc99m Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: GINKGO BILOBA 120 MG
Beschreibung: GINKGO BILOBA 120 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: GLICLAZIDUM 60 mg
Beschreibung: GLICLAZIDUM 60 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: GLUCAGEN HYPOKIT PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. 1 mg
Beschreibung: GLUCAGEN HYPOKIT PULB + SOLV. PT. SOL. INJ. 1 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: GRANISETRON lmg/ml 3 ml
Beschreibung: GRANISETRON lmg/ml 3 ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: HDP - KIT MED. NUCLEARA
Beschreibung: HDP - KIT MED. NUCLEARA Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: HEPARINA SODICA 100000 U.I. GEL 50 G
Beschreibung: HEPARINA SODICA 100000 U.I. GEL 50 G Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: HEPARINĂ SODICĂ 500 UI, ALANTOINĂ 3 MG ŞI DEXPANTENOL 4 MG, HEPATHROMBIN CREMĂ 75 G
Beschreibung: HEPARINĂ SODICĂ 500 UI, ALANTOINĂ 3 MG ŞI DEXPANTENOL 4 MG, HEPATHROMBIN CREMĂ 75 G Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: IBUPROFENUM 400MG
Beschreibung: IBUPROFENUM 400MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: IMIPENEMUM+CILASTATINUM + RELEBACTAMUM 500 MG/500MG/250MG
Beschreibung: IMIPENEMUM+CILASTATINUM + RELEBACTAMUM 500 MG/500MG/250MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: INSULINUM ASPART FIASP 100unitati/ml - 3 ml
Beschreibung: INSULINUM ASPART FIASP 100unitati/ml - 3 ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: IODIDUM LIPIODOL ULTRA FLUID 480 mg l/ml, soluție injectabilă
Beschreibung: IODIDUM LIPIODOL ULTRA FLUID 480 mg l/ml, soluție injectabilă Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: IOMEPROLUM 714,4mg/ml SOL. INJ. 350 mg/ml 100 ML
Beschreibung: IOMEPROLUM 714,4mg/ml SOL. INJ. 350 mg/ml 100 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: IOMEPROLUM 714,4mg/ml SOL. INJ. 350 mg/ml 50 ML
Beschreibung: IOMEPROLUM 714,4mg/ml SOL. INJ. 350 mg/ml 50 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: IOMEPROLUM 816,5mg/ml SOL. INJ. 400 mg/ml 100 ML
Beschreibung: IOMEPROLUM 816,5mg/ml SOL. INJ. 400 mg/ml 100 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: IOMEPROLUM 816,5mg/ml SOL. INJ. 400 mg/ml 200 ML
Beschreibung: IOMEPROLUM 816,5mg/ml SOL. INJ. 400 mg/ml 200 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: IOMEPROLUM 816,5mg/ml SOL. INJ. 400 mg/ml 500 ML
Beschreibung: IOMEPROLUM 816,5mg/ml SOL. INJ. 400 mg/ml 500 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: IOMEPROLUM 612,4mg/ml SOL. INJ. 300 mg/ml 100 ML
Beschreibung: IOMEPROLUM 612,4mg/ml SOL. INJ. 300 mg/ml 100 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: IOMEPROLUM 612,4mg/ml SOL. INJ. 300 mg/ml 50 ML
Beschreibung: IOMEPROLUM 612,4mg/ml SOL. INJ. 300 mg/ml 50 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: IOPAMIDOLUM 612,4mg/ml SOL. INJ. 300 mg/ml 100 ML
Beschreibung: IOPAMIDOLUM 612,4mg/ml SOL. INJ. 300 mg/ml 100 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: IOPAMIDOLUM 612,4mg/ml SOL. INJ. 300 mg/ml 50 ML
Beschreibung: IOPAMIDOLUM 612,4mg/ml SOL. INJ. 300 mg/ml 50 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: IOPAMIDOLUM 755,3mg/ml SOL. INJ. 370 mg/ml 100 ML
Beschreibung: IOPAMIDOLUM 755,3mg/ml SOL. INJ. 370 mg/ml 100 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: IOPAMIDOLUM 755,3mg/ml SOL. INJ. 370 mg/ml 200 ML
Beschreibung: IOPAMIDOLUM 755,3mg/ml SOL. INJ. 370 mg/ml 200 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: IOPAMIDOLUM 755,3mg/ml SOL. INJ. 370 mg/ml 50 ML
Beschreibung: IOPAMIDOLUM 755,3mg/ml SOL. INJ. 370 mg/ml 50 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: KETOPROFENUM 100mg/2 ML
Beschreibung: KETOPROFENUM 100mg/2 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: KETOPROFENUM 150 mg
Beschreibung: KETOPROFENUM 150 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: LACTOBACILLUS FERMENTUM LF26, LACTOBACILLUS PARACASEI LPC12, LACTOBACILLUS RHAMNOSUS LRH10, BIFIDOBACTERIUM LONGUM BL986, LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS LA1063, LACTOBACILLUS HELVETICUS LH43, STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS ST30, CAROB, TRIFOI DE BALTĂ, LACTOFLORA PROGASTRO
Beschreibung: LACTOBACILLUS FERMENTUM LF26, LACTOBACILLUS PARACASEI LPC12, LACTOBACILLUS RHAMNOSUS LRH10, BIFIDOBACTERIUM LONGUM BL986, LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS LA1063, LACTOBACILLUS HELVETICUS LH43, STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS ST30, CAROB, TRIFOI DE BALTĂ, LACTOFLORA PROGASTRO Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: LACTOBACILLUS PARACASEI DG 30 miliarde 10 ML
Beschreibung: LACTOBACILLUS PARACASEI DG 30 miliarde 10 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: LACTULOZĂ 200 ml
Beschreibung: LACTULOZĂ 200 ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: LEVOSIMENDANUM 2,5 mg/ml 5 ml
Beschreibung: LEVOSIMENDANUM 2,5 mg/ml 5 ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: LIDOCAINUM 1% 10ml
Beschreibung: LIDOCAINUM 1% 10ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: LIV 52
Beschreibung: LIV 52 Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: LOPERAMID 2 MG cut * 10 cpr
Beschreibung: LOPERAMID 2 MG cut * 10 cpr Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: MAGNESIUM 46 MG / 12.5 % VNR, VITAMINA B6 5 MG
Beschreibung: MAGNESIUM 46 MG / 12.5 % VNR, VITAMINA B6 5 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: MELATONINA 5 MG
Beschreibung: MELATONINA 5 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: METAMIZOLUM NATRICUM 500 MG
Beschreibung: METAMIZOLUM NATRICUM 500 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: METAMIZOLUM NATRIUM 500 mg/ml - 100 ML
Beschreibung: METAMIZOLUM NATRIUM 500 mg/ml - 100 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: METHOTREXATUM 2.5 mg
Beschreibung: METHOTREXATUM 2.5 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10mg/ml- 1 ml
Beschreibung: METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10mg/ml- 1 ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10mg/ml- 2 ml
Beschreibung: METHOTREXATUM SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 10mg/ml- 2 ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: METOPROLOLUM 50 MG
Beschreibung: METOPROLOLUM 50 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: METOPROLOLUM 5MG/5ML
Beschreibung: METOPROLOLUM 5MG/5ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: MICAFUNGINUM PULB. PT. SOL. PERF. 100 mg
Beschreibung: MICAFUNGINUM PULB. PT. SOL. PERF. 100 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: MICAFUNGINUM PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Beschreibung: MICAFUNGINUM PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: MIFEPRISTONUM 200MG
Beschreibung: MIFEPRISTONUM 200MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: MISOPROSTOL 25 MCG
Beschreibung: MISOPROSTOL 25 MCG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Naltrexona Amomed 50 mg
Beschreibung: Naltrexona Amomed 50 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: OMEPRAZOLUM CONC. SI SOLV. PT. SOL. ORALA 10mg/15ml
Beschreibung: OMEPRAZOLUM CONC. SI SOLV. PT. SOL. ORALA 10mg/15ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: OXELADINUM 0.2% 100 ML
Beschreibung: OXELADINUM 0.2% 100 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: PALIPERIDONUM SUSP. INJ. CU ELIB. PREL. 150 MG
Beschreibung: PALIPERIDONUM SUSP. INJ. CU ELIB. PREL. 150 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: PALIVIZUMABU M 50 mg/ 0,5 ml
Beschreibung: PALIVIZUMABU M 50 mg/ 0,5 ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: PANSAMENT HEMOSTATIC, NON-COMPRESIV, DIN CELULOZA NEOXIDATA, CU STRUCTURA MOLECULARA INOVATIVA , PENTRU TOATE TIPURILE DE HEMORAGII INTRAOPERATORII 10 CM X 10 CM
Beschreibung: PANSAMENT HEMOSTATIC, NON-COMPRESIV, DIN CELULOZA NEOXIDATA, CU STRUCTURA MOLECULARA INOVATIVA , PENTRU TOATE TIPURILE DE HEMORAGII INTRAOPERATORII 10 CM X 10 CM Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: PANSAMENT HEMOSTATIC, NON-COMPRESIV, DIN CELULOZA NEOXIDATA, CU STRUCTURA MOLECULARA INOVATIVA , PENTRU TOATE TIPURILE DE HEMORAGII INTRAOPERATORII 5 CM X 5 CM
Beschreibung: PANSAMENT HEMOSTATIC, NON-COMPRESIV, DIN CELULOZA NEOXIDATA, CU STRUCTURA MOLECULARA INOVATIVA , PENTRU TOATE TIPURILE DE HEMORAGII INTRAOPERATORII 5 CM X 5 CM Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: PANSAMENT HEMOSTATIC, NON-COMPRESIV, DIN CELULOZA NEOXIDATA, CU STRUCTURA MOLECULARA INOVATIVA , PENTRU TOATE TIPURILE DE HEMORAGII INTRAOPERATORII 5 CM X 7.5 CM
Beschreibung: PANSAMENT HEMOSTATIC, NON-COMPRESIV, DIN CELULOZA NEOXIDATA, CU STRUCTURA MOLECULARA INOVATIVA , PENTRU TOATE TIPURILE DE HEMORAGII INTRAOPERATORII 5 CM X 7.5 CM Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: PARACETAMOLUM 150 mg/5 ml, 100 ml SIROP
Beschreibung: PARACETAMOLUM 150 mg/5 ml, 100 ml SIROP Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: PAROXETINUM 20 MG
Beschreibung: PAROXETINUM 20 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: PHENYTOINUM 100 mg
Beschreibung: PHENYTOINUM 100 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: PHYTOMENADIONUM 10 MG/ML 1 ML
Beschreibung: PHYTOMENADIONUM 10 MG/ML 1 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: PIRACETAMUM 400 MG
Beschreibung: PIRACETAMUM 400 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: POVIDONE SOLUTIE 7.7 MG / ML 1000 ML
Beschreibung: POVIDONE SOLUTIE 7.7 MG / ML 1000 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: PREGABALINUM 75 MG
Beschreibung: PREGABALINUM 75 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: PROPRANOLOLUM 10 MG
Beschreibung: PROPRANOLOLUM 10 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: PROTAMINI SULFAS 10 MG / 10 ML 5 ML
Beschreibung: PROTAMINI SULFAS 10 MG / 10 ML 5 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: PYRIDOXINUM 250 mg / 5 ML
Beschreibung: PYRIDOXINUM 250 mg / 5 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: QUETIAPINUM 150mg
Beschreibung: QUETIAPINUM 150mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: QUETIAPINUM 400MG
Beschreibung: QUETIAPINUM 400MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: QUETIAPINUM XR 100 MG
Beschreibung: QUETIAPINUM XR 100 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: RISPERIDONUM 4 MG.
Beschreibung: RISPERIDONUM 4 MG. Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: RITUXIMABUM 500 mg / 50 ML
Beschreibung: RITUXIMABUM 500 mg / 50 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: RIVAROXABANUM 15 MG
Beschreibung: RIVAROXABANUM 15 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: RIVAROXABANUM 20 MG
Beschreibung: RIVAROXABANUM 20 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: RIVASTIGMINUM 4,6 mg/24h
Beschreibung: RIVASTIGMINUM 4,6 mg/24h Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: SACCHAROMYCES BOULARDII CNCM I-745 250MG
Beschreibung: SACCHAROMYCES BOULARDII CNCM I-745 250MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Solutie contine: 17 g Propan-1-ol, 0,23 g Clorura de didecildimetilamoniu. Excipienti: < 5% surfactanti neionici, apa purificata 750 ML
Beschreibung: Solutie contine: 17 g Propan-1-ol, 0,23 g Clorura de didecildimetilamoniu. Excipienti: < 5% surfactanti neionici, apa purificata 750 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Solutie contine: 50 g Propan-1-ol, 0.075 g Clorura de didecildimetilamoniu. Excipienti: < 5 % surfactanti neionici, parfum, apa purificata 250 ML
Beschreibung: Solutie contine: 50 g Propan-1-ol, 0.075 g Clorura de didecildimetilamoniu. Excipienti: < 5 % surfactanti neionici, parfum, apa purificata 250 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: SPIRONOLACTONE 50 MG
Beschreibung: SPIRONOLACTONE 50 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: SUPOZITOARE CU GLICERINA COPII, 1405 MG
Beschreibung: SUPOZITOARE CU GLICERINA COPII, 1405 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: TC 99 M-ALBUMINĂ UMANĂ 500 micrograme
Beschreibung: TC 99 M-ALBUMINĂ UMANĂ 500 micrograme Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: TETRACOSACTIDUM SOL. INJ. 0,25mg/1ml
Beschreibung: TETRACOSACTIDUM SOL. INJ. 0,25mg/1ml Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: THIAMAZOLUM 10 MG
Beschreibung: THIAMAZOLUM 10 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: THIAMAZOLUM 5 MG
Beschreibung: THIAMAZOLUM 5 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: TIAPRIDUM 100 mg
Beschreibung: TIAPRIDUM 100 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Tiolin Complex
Beschreibung: Tiolin Complex Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: TOLPERISONUM 150 MG
Beschreibung: TOLPERISONUM 150 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: TOXINA BOTULINICA DE TIP A 500 UI (DYSPORT)
Beschreibung: TOXINA BOTULINICA DE TIP A 500 UI (DYSPORT) Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: TUB CU UNGUENT BIOTITUS 100 ML
Beschreibung: TUB CU UNGUENT BIOTITUS 100 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: UNGUENT CU SULF 10 % , DERMOSAN S, 70 G
Beschreibung: UNGUENT CU SULF 10 % , DERMOSAN S, 70 G Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: VACCIN ANTIPNEUMOCOCIC
Beschreibung: VACCIN ANTIPNEUMOCOCIC Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: VENLAFAXINUM 75 MG
Beschreibung: VENLAFAXINUM 75 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: VERDE DE INDOCIANINA 5 mg/ ml 25 MG PULB. PT. SOL. INJ.
Beschreibung: VERDE DE INDOCIANINA 5 mg/ ml 25 MG PULB. PT. SOL. INJ. Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: VINPOCETINUM 10 MG
Beschreibung: VINPOCETINUM 10 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: VITAMINA B COMPLEX SIROP, 125 ML
Beschreibung: VITAMINA B COMPLEX SIROP, 125 ML Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: VITAMINA D3 2000 UI
Beschreibung: VITAMINA D3 2000 UI Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: VORTIOXETINUM 10 MG
Beschreibung: VORTIOXETINUM 10 MG Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: ZIPRASIDONUM 40 mg
Beschreibung: ZIPRASIDONUM 40 mg Cantitatile minime si maxime/acord cadru si pentru contractele subsecvente se regasesc in cadrul Anexei la Caietul de Sarcini.
Interne Kennung: 97