2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expertise M365
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met één dienstverlener voor het inhuren van M365 Expertise. Met deze raamovereenkomst willen we op afroep flexibele ondersteuning kunnen afnemen. Hetzij voor high-level consultancy rond M365 die complementair zijn in hun expertise of als multidisciplinair team met een bewezen track record dat alle kennis heeft om te worden ingezet op een project, dit om continuïteit, veiligheid en schaalbaarheid van het M365-platform te borgen.
Interne Kennung: G001123
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: G001123 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: G001123
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1