653905-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – MICHAEL – dodávka hardware
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMICHAEL – dodávka hardware
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky a hardware vč. licencí. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky vč. uvedení minimálních požadovaných parametrů a vlastností je uvedena v příloze č. 1 této zadávací dokumentace. Konkrétně se jedná o dodávku níže uvedené výpočetní techniky a hardware: • stolní počítač I (48 ks) • stolní počítač II (43 ks) • monitor (43 ks). Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je rovněž i doprava předmětu plnění veřejné zakázky do místa plnění. Veřejná zakázka je spolufinancována Evropskou unií z Integrovaného regionálního operačního programu, název projektu Future Education, registrační číslo projektu CZ.06.04.01/00/22_044/0002708 (dále také jen „IROP“). Veškeré v zadávacích podmínkách uvedené vlastnosti a parametry jsou minimálním požadavkem zadavatele a dodavatelé jsou oprávněni nabídnout zadavateli technicky i výkonnostně srovnatelná či lepší řešení předmětu plnění veřejné zakázky. Dodavatel bude realizovat předmět plnění veřejné zakázky na základě smlouvy a dle nejvyšších standardů profesní efektivity a kvality. Dodavatel bude při realizaci plnění veřejné zakázky respektovat platný právní řád České republiky. Obsahuje-li zadávací dokumentace (zadávací podmínky), vč. všech příloh požadavky nebo odkazy na obchodní firmy, názvy nebo jména a příjmení, specifická označení zboží a služeb, které platí pro určitou osobu, popřípadě její organizační složku za příznačné, patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, zadavatel připouští i jiné kvalitativně a technicky obdobné či lepší plnění.
Interne KennungN006/25/V00024888
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237200 Computerzubehör
5. Los
LosLOT-0001