653925-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Personenwagen – Wykonanie przeglądów okresowych, usług serwisowych konserwacji i napraw pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu Rejonów GDDKiA Oddział w Lublinie w podziale na 5 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie przeglądów okresowych, usług serwisowych konserwacji i napraw pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu Rejonów GDDKiA Oddział w Lublinie w podziale na 5 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania przeglądów okresowych, usług serwisowanych konserwacji i naprawy pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu GDDKiA O/Lublin w podziale na 5 części: Część 1. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Chełm Część 2. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Kraśnik Część 3. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Lubartów Część 4. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Międzyrzec Podlaski Część 5. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Puławy
Interne Kennung: OLU.D-3.2421.29.2026.DB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen, 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Chełm
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania przeglądów okresowych, usług serwisowanych konserwacji i naprawy pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu GDDKiA O/Lublin w podziale na 5 części: Część 1. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Chełm
Los: LOT-0002
Titel: USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Kraśnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania przeglądów okresowych, usług serwisowanych konserwacji i naprawy pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu GDDKiA O/Lublin w podziale na 5 części: Część 2. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Kraśnik
Los: LOT-0003
Titel: USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Lubartów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania przeglądów okresowych, usług serwisowanych konserwacji i naprawy pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu GDDKiA O/Lublin w podziale na 5 części: Część 3. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Lubartów
Los: LOT-0004
Titel: USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Międzyrzec Podlaski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania przeglądów okresowych, usług serwisowanych konserwacji i naprawy pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu GDDKiA O/Lublin w podziale na 5 części: Część 5. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Międzyrzec Podlaski
Los: LOT-0005
Titel: USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Puławy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania przeglądów okresowych, usług serwisowanych konserwacji i naprawy pojazdów samochodowych będących w użytkowaniu GDDKiA O/Lublin w podziale na 5 części: Część 5. USŁUGI MECHANICZNE GDDKiA Oddział w Lublinie Rejon Puławy
653925-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OLU.D-3.2421.29.2026.DB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
Additional classification (cpv): 50112100 Car repair services, 50116500 Tyre repair services, including fitting and balancing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005