2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teleskopická montážna plošina s JIB ramenom 35 – 38m, 4x4
Beschreibung: Predmetom obstarávania je nákup teleskopickej montážnej plošiny s JIB ramenom 35 – 38m, 4x4 v počte 1 ks s dopravou na miesto dodania. Predmet zákazky je bližšie špecifikovaný v súťažných podkladoch v časti B. Opis predmetu zákazky a v časti D. Obchodné podmienky zabezpečenia predmetu zákazky.
Interne Kennung: VO2026/006
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kúpna zmluva bez opcie.