See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu backupu w Centrum e-Zdrowia – Cyfrowy Bunkier
Beschreibung: 1. Zamawiający użytkuje na potrzeby DataCenter system zabezpieczenia danych stworzony w oparciu o: 1.1. aplikacje backup’owe - Commvault - Veeam Backup and Replication 1.2. urządzenia do składowania danych backup’owych - 4x deduplikator PowerProtect DataDomain 9400 (dalej w dokumencie DD). - 2x deduplikator PowerProtect DataDomain 9300(dalej w dokumencie DD). 2. Rozbudowa w/w środowiska o część: Cyfrowy Bunkier (zwanym dalej „CB”) obejmuje: 2.1. w zamówieniu podstawowym: · Dostawę kompletnego systemu informatycznego zapewniającego odtworzenie po ataku typu ransomware, tj.: deduplikator wraz z niezbędną infrastrukturą serwerowo-sieciowo-aplikacyjną, oprogramowaniem i licencjami szczegółowo opisanymi w pkt.3.1 oraz pkt.3.2 i 3.3; · Wdrożenie rozwiązania; · Świadczenie gwarancji i usług wsparcia serwisowego przez okres 60 miesięcy; · Świadczenie usług wsparcia eksperckiego w zakresie 50 roboczogodzin (rbh); · Wykonanie dokumentacji powykonawczej; · Przeprowadzenie instruktażu. 2.2. w zamówieniu opcjonalnym: • Świadczenie usług wsparcia eksperckiego w zakresie 50 rbh. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezłożenia tego zamówienia. - Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa systemu backupu w Centrum e-Zdrowia – Cyfrowy Bunkier. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia - Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 399405-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 229198-2025 z dnia 09.04.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • Świadczenie usług wsparcia eksperckiego w zakresie 50 roboczogodzin