653938-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Przebudowa i adaptacja zabytkowych kazamat nr 37, 44, 57 i 60 oraz budynku nr 40 na terenie Cytadeli Warszawskiej poprzez wykonanie zabezpieczeń przeciwwilgociowych, robót konserwatorskich, instalacyjnych oraz wymianę stolarki w formule Zaprojektuj i Wybuduj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i adaptacja zabytkowych kazamat nr 37, 44, 57 i 60 oraz budynku nr 40 na terenie Cytadeli Warszawskiej poprzez wykonanie zabezpieczeń przeciwwilgociowych, robót konserwatorskich, instalacyjnych oraz wymianę stolarki w formule Zaprojektuj i Wybuduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: - opracowanie dokumentacji projektowej – wykonawczej oraz wykonanie kompleksowych robót budowlanych, instalacyjnych i konserwatorskich zabytkowych kazamat nr 37, 44, 57 i 60 oraz zabytkowego budynku nr 40, wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu; - wykonanie robót rozbiórkowych budynków nr 84, 91 i 94; zlokalizowanych na terenie Cytadeli Warszawskiej. Obiekty stanowią część zespołu zabytkowego wpisanego do rejestru zabytków pod nr A-59/1 oraz znajdują się na obszarze Pomnika Historii. Generalny Wykonawca jest odpowiedzialny za wykonanie weryfikację założeń, wykonanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wszelkich wymaganych opinii, uzgodnień niezbędnych do realizacji zgodnie z przeznaczeniem obiektów oraz za wykonanie wszystkich robót budowlanych, instalacyjnych, rozbiórkowych i zagospodarowania terenu. Zakres projektowania obejmuje weryfikację stanu istniejącego i materiałów wyjściowych, aktualizację i uzupełnienie dokumentacji, opracowanie dokumentacji wykonawczej, branżowej, warsztatowej, zamiennej, powykonawczej i konserwatorskiej oraz przygotowanie dokumentów niezbędnych do procedur administracyjnych. Wykonawca przeprowadza procedury administracyjne w imieniu Zamawiającego w zakresie prawnie dopuszczalnym, jeżeli obowiązek ich przeprowadzenia wynika z dokumentów zamówienia.
Interne Kennung: ZP.2812.29.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001