See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hidrotechninio statinio(pylimo),Kumponų viensėdijoje,Žalgirio sen.,Kretingos r.sav.projektinių pasiūlymų parengimo,techninio darbo projekto parengimo ir statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Beschreibung: Centrinė perkančioji organizacija numato įsigyti hidrotechninio statinio (pylimo) statybos, Kumponų viensėdijoje, Žalgirio sen., Kretingos rajono savivaldybėje projektinių pasiūlymų parengimo, techninio darbo projekto parengimo ir statinio projekto vykdymo priežiūros paslaugas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0