653960-2026 - Ergebnis
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie. Zamówienie podzielone jest na 4 części w ramach 4 pakietów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 504296-2026
Interne Kennung: ZP-16/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: środki dezynfekcyjne - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Do pozycji, które tego wymagają, Wykonawca zobowiązany jest do dostarczania do każdego opakowania odpowiednich pomocy dozujących (pompki, spryskiwacze, atomizery, kraniki).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości i wartości przedmiotu umowy o maksymalnie 40 %, co nie stanowi zmiany umowy, o której mowa w §8. W przypadku niewykorzystania przez Zamawiającego co najmniej 50% wartości umowy, Strony mają prawo do jednorazowego przedłużenia czasu trwania umowy, o którym mowa w §7 ust. 1 projektu umowy, o okres nie dłuższy niż rok.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: środki dezynfekcyjne - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 do SWZ.