653988-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Opravy vozidel RZP a RLP značky Volkswagen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy vozidel RZP a RLP značky Volkswagen
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na služby je uzavření „Rámcové smlouvy o provádění servisních oprav motorových vozidel značky Volkswagen“ (dále také „smlouva“) na dobu 3 let na servis především sanitních, zásahových a ostatních vozidel (dále také „vozidel VW“) Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy. Jedná se o provádění komplexního mimozáručního i pozáručního servisu, údržby, oprav (i po dopravních nehodách) základního vozidla řady osobních i užitkových vozidel výrobce VW, včetně dodávek náhradních dílů, součástek a originálního příslušenství k vozidlům. Předmětem smlouvy jsou rovněž kompletní pravidelné pozáruční servisní prohlídky vozidel VW s ohledem k požadavkům platné legislativy a dle nařízení a doporučení výrobců podvozků a základních vozidel (VW). Bližší podmínky plnění jsou podrobněji vymezeny níže, dále v závazném znění smlouvy (Příloze č. 3 ZD) a ve „Specifikaci a aktuálním přehledu vozového parku“ (Příloze č. 4 ZD). Zadavatel v současné době disponuje sanitními, zásahovými a ostatními vozidly, jejichž aktuální přehled je v Příloze č. 4 ZD. Zadavatel požaduje v rámci celé doby plnění zajištění předmětu plnění s využitím originálních a nerepasovaných dílů, součástek. V případě, že vybraný dodavatel dodá náhradní díly, které jsou vyrobené nezávislými výrobci a jsou kvalitativně min. rovnocenné s originálními díly (díly schválené pro prvovýrobu), bude na tuto skutečnost zadavatel upozorněn a může tento náhradní díl odmítnout. Zadavatel požaduje od dodavatele zajištění komplexního servisu základních vozidel osobní a užitkové řady typů (včetně podvozku, původní karoserie VW, s výjimkou účelové nástavby, zástavby a vestavby vozidla). Servis je požadován včetně diagnostiky profesionálním diagnostickým systémem (např. test tlumičů a geometrii náprav atd.), včetně komplexních oprav hnacího řetězce, v plném rozsahu elektroinstalace na vozidle a podvozku, oprav automatických převodovek a následné diagnostiky použité náplně (snížení rizika následného poškození komponentů převodovky a chladícího systému), karosářské opravy karoserie VW, včetně lakování a lepené grafiky, nastavení řídící jednotky nástavby, oprav klimatizačních jednotek ve vozidlech dodaných VW, výměny provozních náplní atd. Zadavatel si vyhrazuje možnost zajišťovat vlastní dílnou (dle kapacitních a technických možností) drobné opravy, které jsou specifikovány v Příloze č. 4 ZD.
Interne Kennung78/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřeném řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., veškeré informace o postupu zadavatel uvádí v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku především v souladu s § 222 odst. 4 zákona, především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10 % původní hodnoty závazku.