2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
Beschreibung: Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
Interne Kennung: 000166/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 576166