654041-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Świadczenie kompleksowej usługi doradztwa CUPT w zakresie liberalizacji dalekobieżnych kolejowych przewozów transportu zbiorowego – 10.2025.ZAM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowej usługi doradztwa CUPT w zakresie liberalizacji dalekobieżnych kolejowych przewozów transportu zbiorowego – 10.2025.ZAM
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi doradztwa (dalej „Przedmiot zamówienia” lub „Wsparcie”) dla Centrum Unijnych Projektów Transportowych (dalej „CUPT” lub „Zamawiający” ) przy przygotowaniu i realizacji procesu otwarcia rynku międzywojewódzkich i międzynarodowych kolejowych przewozów publicznego transportu zbiorowego (dalej „PSC”), zgodnie z właściwą legislacją krajową i unijną. Zakres Przedmiotu zamówienia obejmuje udzielanie wsparcia CUPT w wybranych działaniach powierzonych przez właściwego Ministra ds. transportu w zakresie wdrożenia, przewidzianej w IV Pakiecie Kolejowym , liberalizacji międzywojewódzkich i międzynarodowych kolejowych przewozów transportu zbiorowego, w szczególności w zakresie przeprowadzenia konkurencyjnej procedury wyboru przewoźnika/ów do świadczenia umowy PSC.
Interne Kennung10.2025.ZAM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung, 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung, 71621000 Technische Analysen oder Beratung, 66171000 Finanzberatung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Sposób realizacji prac w ramach zamówień podobnych odbywać się będą na zasadach przewidzianych dla realizacji zamówienia podstawowego, opisanego w Rozdziale III OPZ, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, w następującej formie i wartości jednostek rozliczeniowych: Udzielenie wsparcia doradczego - 2000 godzin pracy Doradcy. Warunki realizacji podobnych usług takie jak: • terminy realizacji poszczególnych form Zleceń szczegółowych, • zasady realizacji podobnych usług, • zasady współpracy Zamawiającego i Wykonawcy, • sposób rozliczenia zrealizowanych usług, • zakres i zasady przeniesienia autorskich praw majątkowych, • zasady odpowiedzialności za wady usług, • warunki współpracy z podwykonawcami i doradcami, • przetwarzanie danych osobowych, • informacje poufne, • zmiany Umowy, • odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte wykonanie, będą analogiczne jak warunki dla zamówienia podstawowego, określone w PPU, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ, z zastrzeżeniem możliwości dokonania zmian w ww. warunkach, w przypadku konieczności dostosowania ich do właściwych przepisów prawa obowiązujących na dzień udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług.