654092-2025 - Auftragsänderung
Niederlande – Wasserbauarbeiten – 31138794: Prestatiecontract Vaarwegen, Oevers en Dijken in MN Noord
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel31138794: Prestatiecontract Vaarwegen, Oevers en Dijken in MN Noord
BeschreibungHet meerjarig in stand houden van de dijken, oevers en vaarwegen en het afhandelen van schades en calamiteiten in het beheergebied van RWS MN district Noord. Het gaat hierbij om het vast onderhoud, het bestrijden van calamiteiten en om klein variabel onderhoud op een aantal specifieke onderdelen/objecten (activiteiten).
Interne Kennung31138794
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
TitelPrestatiecontract Vaarwegen, Oevers en Dijken in MN Noord
BeschreibungHet meerjarig in stand houden van de dijken, oevers en vaarwegen en het afhandelen van schades en calamiteiten in het beheergebied van RWS MN district Noord. Het gaat hierbij om het vast onderhoud, het bestrijden van calamiteiten en om klein variabel onderhoud op een aantal specifieke onderdelen/objecten (activiteiten). 2.2 Ambities .
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45247000 Bauarbeiten für Dämme, Kanäle, Bewässerungskanäle und Aquädukte
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging