654097-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Kompleksowa realizacja długofalowej kampanii wizerunkowo-promocyjnej projektu „Rozwijamy Końskie – bezpieczne miasto pełne energii” w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa realizacja długofalowej kampanii wizerunkowo-promocyjnej projektu „Rozwijamy Końskie – bezpieczne miasto pełne energii” w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja długofalowej kampanii wizerunkowo-promocyjnej projektu „Rozwijamy Końskie – bezpieczne miasto pełne energii” w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast” Przedmiot zamówienia składa się z następujących zadań: 1) Zadanie 1 - Kampania wizerunkowo-promocyjna projektu „Rozwijamy Końskie – bezpieczne miasto pełne energii”. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie, realizacja i promocja szczegółowej koncepcji kampanii promocyjno-wizerunkowej projektu oraz organizacja cyklu wydarzeń informacyjnych, edukacyjnych i promocyjnych, w tym wydarzeń o charakterze konferencyjnym, seminaryjnym i warsztatowym, a także spotkań służących wymianie dobrych praktyk z udziałem partnerów projektu, ekspertów oraz lokalnych interesariuszy. 2) Zadanie 2 - Kampania „Bezpieczeństwo na drodze i na wodzie”. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie, realizacja i promocja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa na wodzie, skierowanej do mieszkańców Gminy Końskie oraz turystów odwiedzających gminę, w szczególności w sezonie turystycznym na terenie miejscowości Sielpia. Kampania ma charakter komplementarny wobec działań edukacyjnych i pokazowych realizowanych w ramach projektu oraz stanowi ich zaplecze komunikacyjne, medialne i informacyjne. 3) Zadanie 3 - Kampania „Transport publiczny”. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja i publikacja materiałów informacyjnych oraz promocyjnych dotyczących transportu publicznego, a także organizacja cyklicznych działań edukacyjnych i informacyjnych promujących korzystanie z transportu publicznego na terenie Gminy Końskie. Działania będą realizowane ze szczególnym uwzględnieniem idei zrównoważonej mobilności, ekologicznych form transportu oraz ograniczania ruchu samochodowego. 4) Zadanie 4 - Kampania „Energetyka”. Przedmiotem zamówienia jest organizacja dwóch edycji pikniku ekologicznego „EKO-Końskie” wraz z przygotowaniem i realizacją działań informacyjnych oraz edukacyjnych związanych z wydarzeniem. Celem zadania jest promocja postaw proekologicznych, efektywności energetycznej oraz rozwiązań przyjaznych środowisku wśród mieszkańców Gminy Końskie.
Vorherige Bekanntmachung: 413079-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Kampania wizerunkowo-promocyjna projektu „Rozwijamy Końskie – bezpieczne miasto pełne energii”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie, realizacja i promocja szczegółowej koncepcji kampanii promocyjno-wizerunkowej projektu oraz organizacja cyklu wydarzeń informacyjnych, edukacyjnych i promocyjnych, w tym wydarzeń o charakterze konferencyjnym, seminaryjnym i warsztatowym, a także spotkań służących wymianie dobrych praktyk z udziałem partnerów projektu, ekspertów oraz lokalnych interesariuszy. Szczegółowy opis zawiera Tom III do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE NR 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Kampania „Bezpieczeństwo na drodze i na wodzie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie, realizacja i promocja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa na wodzie, skierowanej do mieszkańców Gminy Końskie oraz turystów odwiedzających gminę, w szczególności w sezonie turystycznym na terenie miejscowości Sielpia. Kampania ma charakter komplementarny wobec działań edukacyjnych i pokazowych realizowanych w ramach projektu oraz stanowi ich zaplecze komunikacyjne, medialne i informacyjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE NR 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Kampania „Transport publiczny”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaplanowanie, przygotowanie, realizacja i publikacja materiałów informacyjnych oraz promocyjnych dotyczących transportu publicznego, a także organizacja cyklicznych działań edukacyjnych i informacyjnych promujących korzystanie z transportu publicznego na terenie Gminy Końskie. Działania będą realizowane ze szczególnym uwzględnieniem idei zrównoważonej mobilności, ekologicznych form transportu oraz ograniczania ruchu samochodowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE NR 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Kampania „Energetyka”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja dwóch edycji pikniku ekologicznego „EKO-Końskie” wraz z przygotowaniem i realizacją działań informacyjnych oraz edukacyjnych związanych z wydarzeniem. Celem zadania jest promocja postaw proekologicznych, efektywności energetycznej oraz rozwiązań przyjaznych środowisku wśród mieszkańców Gminy Końskie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III do SWZ.
Interne Kennung: ZADANIE NR 4