2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa układu kogeneracji wraz z rozbudową węzła osadowego na Oczyszczalni Ścieków w Rybniku-Orzepowicach należącej do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych, montaż urządzeń, instalacji i ich rozruch w oparciu o projekt budowlany pn. „Rozbudowa układu kogeneracji wraz z rozbudową węzła osadowego na oczyszczalni ścieków w Rybniku-Orzepowicach” wykonany przez Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego we Wrocławiu Sp. z o.o oraz uzyskaną Decyzję nr 622/6740/2025 z dnia 30 grudnia 2025 r., zatwierdzającą projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany wydaną przez Prezydenta Miasta Rybnika. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami technicznymi i jakościowymi urządzeń i instalacji określa Specyfikacja Warunków Zamówienia oraz dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: ZPiFZ/01/2026/TO/UPN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa układu kogeneracji wraz z rozbudową węzła osadowego na Oczyszczalni ścieków w Rybniku-Orzepowicach należącej do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku.