2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie Gminy Bukowno w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz obsługa PSZOK.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: - odbiorze odpadów komunalnych z terenu Gminy Bukowno z nieruchomości zamieszkałych i określonych niezamieszkałych*, - zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Bukowno z nieruchomości zamieszkałych i określonych niezamieszkałych*; - organizacji i obsługi Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zwanego dalej PSZOK. Szczegółowy przedmiot zamówienia został określony w SWZ.
Interne Kennung: ZP- 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie Gminy Bukowno w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz organizacja i obsługa PSZOK.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: - odbiorze odpadów komunalnych z terenu Gminy Bukowno z nieruchomości zamieszkałych i określonych niezamieszkałych*, - zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Bukowno z nieruchomości zamieszkałych i określonych niezamieszkałych*; - organizacji i obsługi Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zwanego dalej PSZOK;