2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cloudové služby a související dodávky prostřednictvím DNS - centrální nákup
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému pro centrální nákup cloudových služeb a souvisejících dodávek. Předmětem plnění následných veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS (DNSTendry) jsou průběžné centrální nákupy cloudových služeb a souvisejících dodávek dle aktuálních potřeb jednotlivých zadavatelů. Dle předmětu jsou jednotlivé veřejné zakázky rozděleny do 7 kategorií.
Vorherige Bekanntmachung: 789550-2023
Interne Kennung: DNS Cloud
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30234000 Speichermedien, 48820000 Server, 73420000 Vordurchführbarkeitsstudie und technologische Demonstration
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Veřejná zakázka č. 2 - 02 - Google Workspace Enterprise licence
Beschreibung: Předmětem plnění je veřejná zakázka v rámci zavedeného dynamického nákupního systému (DNSTendr) a spočívá v zajištění zprostředkování služeb poskytování licencí a podpory licencí Google Workspace v edici Enterprise Standard, a to v počtu 300 ks Enterprise Standard licencí po dobu max. dvou let.
Interne Kennung: VZ č.2 - 02 - Google Workspace Enterprise licence
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48811000 E-Mail-System, 48515000 Videokonferenzsoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Veřejná zakázka č.3 - 05 -Testování SISTA
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření komplexních testů pro Sdílený informační systém Technologické agentury ČR (SISTA). Tyto testy budou ověřovat správnost a funkčnost celého integrovaného systému jako celku. Poptávané sady komplexních testů musí respektovat architekturu systému, pravidel platformy a řízení projektu (viz. Kontext SISTA). Uvažované testy musí pokrýt jak oblasti uživatelské (E2E a smoke testy) tak i technologické (integrační, systémové, zátěžové) a to s využitím jednoduchého pravidla “co může dělat stroj, bude dělat stroj” - důraz je tedy kladen nejen na rozumnou míru pokrytí testy, ale i maximální možnou míru automatizace s respektem k možnostem provozní platformy IDP (viz. kontext SISTA)
Interne Kennung: VZ č. 3 - 05 -Testování SISTA
Haupteinstufung (cpv): 72254100 Systemprüfung