See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tribometra elektronikas un klimata kameras izejmateriāli
Beschreibung: Tribometra elektronikas un klimata kameras izejmateriāli
Interne Kennung: RTU 2026/18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zinātniskās iekārtas "Tribometrs" prototipa elektronikas komponentes
Los: LOT-0002
Titel: Zinātniskās iekārtas "Tribometrs" klimata kameras komponentes
Los: LOT-0003
Titel: Zinātniskās iekārtas "Tribometrs" prototipa ledus un iekštelpu klimata uzturēšanas iekārtu komponentes