2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych (CUI-ZZ.3201.6.2025)
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams na okres 12 miesięcy liczonych od daty wygaśnięcia posiadanych przez Zamawiającego licencji (licencje wygasają w okresie wrzesień/październik 2025 r.), lub subskrypcji licencji równoważnych spełniających funkcjonalności wskazane Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3.2.1. Zamówienie podzielone jest na zamówienie podstawowe i zamówienie realizowane w ramach praw opcji. 3.2.1.1. w ramach zamówienia podstawowego: a) dostarczenie subskrypcji 40 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu, b) dostarczenie subskrypcji 300 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Urzędu Gminy Wrocław, c) dostarczenie subskrypcji 50 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław; 3.2.1.2. w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) dostarczenie subskrypcji 10 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z Ms Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, b) dostarczenie subskrypcji 10 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 479138-2025
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych
Beschreibung: 3.2. Przedmiotem umowy jest dostarczenie subskrypcji licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams na okres 12 miesięcy liczonych od daty wygaśnięcia posiadanych przez Zamawiającego licencji (licencje wygasają w okresie wrzesień/październik 2025 r.), lub subskrypcji licencji równoważnych spełniających funkcjonalności wskazane Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3.2.1.Zamówienie podzielone jest na zamówienie podstawowe i zamówienie realizowane w ramach praw opcji. 3.2.1.1.w ramach zamówienia podstawowego: a) dostarczenie subskrypcji 40 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu, b) dostarczenie subskrypcji 300 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Urzędu Gminy Wrocław, c) dostarczenie subskrypcji 50 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław; 3.2.1.2. w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) dostarczenie subskrypcji 10 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z Ms Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, b) dostarczenie subskrypcji 10 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załączniku do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) dostarczenie subskrypcji 10 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z Ms Teams lub równoważnych dla jednostek organizacyjnych Gminy Wrocław, b) dostarczenie subskrypcji 10 licencji Microsoft 365 Business Basic wraz z MS Teams lub równoważnych dla Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o złożenie zamówienia, ani też roszczenie odszkodowawcze za niezłożenie zamówienia w tym zakresie. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb Zamawiającego i jego możliwości finansowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załączniku do SWZ