See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów w roku szkolnym 2026/2027 do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kłodzko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dowóz uczniów w roku szkolnym 2026/2027 do jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kłodzko”. Zadanie podzielone jest na 10 części.
Vorherige Bekanntmachung: 455862-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – ZAKUP BILETÓW MIESIĘCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych w celu organizacji dowozu uczniów do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027. Dowóz realizowany będzie w ramach regularnego przewozu osób w publicznym transporcie zbiorowym z pierwszeństwem dla biletów miesięcznych. Dowóz uczniów do jednostek oświatowych będzie odbywać się zgodnie z obowiązującym kalendarzem roku szkolnego 2026/2027.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi dowozu uczniów do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027. Dowóz realizowany będzie w ramach dowozu zamkniętego. Dowóz uczniów do jednostki oświatowej będzie odbywać się zgodnie z obowiązującym kalendarzem roku szkolnego 2026/2027.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX - DOWÓZ ZAMKNIĘTY
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X - DOWÓZ ZAMKNIĘTY