2. Verfahren
Verfahren
Titel: CPO Ultragarsinė diagnostinė sistema
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti ultragarsines diagnostines sistemas. Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis, kurių apimtys ir dalykas, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede. 1 pirkimo dalis – „Ultragarsinė diagnostinė sistema 3 daviklių“; 2 pirkimo dalis – „Ultragarsinė diagnostinė sistema 2 daviklių“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ultragarsinė diagnostinė sistema 3 daviklių
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Ultragarsinė diagnostinė sistema 2 daviklių
Interne Kennung: 2