654237-2026 - Ergebnis
Rumänien – Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten – Acord - Cadru Servicii de reparare și întreținere a echipamentelor tipografice Lot 1-5
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord - Cadru Servicii de reparare și întreținere a echipamentelor tipografice Lot 1-5
Beschreibung: Serviciile de întreţinere şi reparare a echipamentelor instalate în cadrul tipografiei CNC pentru loturile 1-5 . Prestarea serviciilor constau în executarea operațiilor de întreţinere periodică și de intervenție în caz de nevoie, în conformitate cu cerințele producătorului echipamentului/utilajului tipografic vizat.
Interne Kennung: 14057015_2022_PAAPD1343509
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT.1.Servicii de reparare și întreținere echipamente tipografice (categoria format A3/A4)
Beschreibung: Servicii de reparare și întreținere a echipamentelor tipografice din cadrul CNC categoria Format A3/A4 așa cum sunt descrise în caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 – Servicii de reparare și Întreținere lunară echipamente tipografice (categoria large format)
Beschreibung: Servicii de reparare și Întreținere lunară echipamente tipografice (categoria large format) conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 – Servicii de reparare și întreținere echipamente tipografice de finisare (categoria prelucrare format A3/A4)
Beschreibung: Servicii de reparare și întreținere echipamente tipografice de finisare (categoria prelucrare format A3/A4) conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4 – Servicii de reparare și întreținere echipamente tipografice de finisare (categoria prelucrare large format)
Beschreibung: Servicii de reparare și întreținere echipamente tipografice de finisare (categoria prelucrare large format), conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lot 5– Servicii de reparare și întreținere echipamente tipografice de finisare (categoria suport large format si A3/A4)
Beschreibung: Servicii de reparare și întreținere echipamente tipografice de finisare (categoria suport large format si A3/A4), conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 5