2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów i części zamiennych do pojazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opon i akumulatorów do pojazdów (6 zadań).
Vorherige Bekanntmachung: 48833-2026
Interne Kennung: CZOŁG.SAM/699/703/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne 22.01.2026, z związku z tym jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 punkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa opon do motocykli i quadów.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia opcjonalnego do maksymalnie 115% zamówienia podstawowego do dnia 30.05.2027 r.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Dostawa opon do samochodów osobowych i dostawczych.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Dostawa opon do samochodów ciężarowych, autobusów i przyczep.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Dostawa opon do pojazdów rolniczych.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Dostawa akumulatorów małej pojemności
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia opcjonalnego do maksymalnie 100% zamówienia podstawowego do dnia 30.05.2027 r.
Los: LOT-0006
Beschreibung: Dostawa akumulatorów dużej pojemności.
Interne Kennung: 6