See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÁKK5 projekt térinformatikai támogatás/support
Beschreibung: Cikkszám Szolgáltatás megnevezése Mértékegység Mennyiség ELIC25_SZOLG41 Üzemeltetés – karbantartás, rendszer naprakészen tartása óra 3010 ELIC25_SZOLG32 Üzemeltetés – Adat/Szolgáltatás -karbantartás / -frissítés, -mentés, -feltöltés, -bővítés, -helyreállítás, -megsemmisítés óra 2030 ELIC25_SZOLG33 Üzemeltetés – rendszerfelügyelet, rendszertámogatás óra 1710 Az egyes beszerzésre kerülő szolgáltatások esetében meghatározott munkaórakeretek 70%-ára eseti megrendelés útján vállal Ajánlatkérő lehívási kötelezettséget, a rendelkezésre álló nettó 141.750.000 Ft keretösszeg kimerüléséig. A beszerzés tárgyának részletes leírását, az elvégzendő feladatokat a közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki Leírás tartalmazza. A közbeszerzési dokumentumokban a konkrét termékekre történő utalás kizárólag a tárgy jellegének egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, ajánlatot az előírt, vagy az azzal – a műszaki paraméterei tekintetében – egyenértékű termékekre lehet tenni. Az utalás mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben odaértendő. Ajánlatkérő nem biztosítja a részekre történő ajánlattételt. Tekintettel arra, hogy a keretmegállapodás egy ajánlattevővel került megkötésre, így a részekre bontás esetén sem lehetne különböző ajánlattevőkkel szerződést kötni, továbbá jelen közbeszerzési eljárás kapcsán nincs olyan funkcionális és/vagy gazdasági és/vagy területi, vagy egyéb szempont, mely alkalmas lehet önálló közbeszerzési rész(ek) definiálására.
Interne Kennung: EKR000511542026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000511542026/1