See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji oraz usługa asysty technicznej do posiadanych licencji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji oraz usługa asysty technicznej do posiadanych przez IPN licencji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1, 1.1, 1.2 do SWZ – Formularzach ofertowych odpowiednio dla Części I, II i III oraz w Załącznikach nr 2, 2.1, 2.2 do SWZ – Opisach przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Części I, II i III.
Vorherige Bekanntmachung: 392505-2025
Interne Kennung: BAG-53/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedłużenie licencji ADOBE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Przedłużenie oraz zakup nowych licencji typu SA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.1 do SWZ oraz załączniku 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa asysty technicznej do posiadanych licencji ORACLE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.2 do SWZ oraz załączniku 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Część 4