2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking asbesthoudend materiaal afkomstig van recyclageparken en bronophaling
Beschreibung: Deze opdracht omvat de verwerking (storten) van de ingezamelde afvalfractie 'hechtgebonden asbestafval' afkomstig vanop dertien recyclageparken en bronophaling aan huis uit de regio MIROM Roeselare. Bronophaling is de ophaling van asbest in plaatzakken of containers met inliner aan huis. Particulieren, verenigingen, KMO's, landbouwers,...kunnen afhankelijk van de hoeveelheid asbest die ze wensen te verwijderen, via deze dienstverlening plaatzakken aankopen of een container bestellen, om deze aan huis te laten ophalen door MIROM Roeselare. Voor de organisatie van de bronophaling heeft de opdrachtgever een projectsubsidie met een maximaal vastgelegd subsidiebedrag gekregen van OVAM. Dit project loopt drie jaar. De eindtermijn van dit project wordt vervroegd mocht deze projectsubsidie uitgeput zijn. Deze dienstverlening wordt aangeboden aan de gemeenten en steden gelegen in het werkingsgebied van MIROM Roeselare nl. Hooglede, Houthulst, Koekelare, Kortemark, Langemark-Poelkapelle, Lichtervelde, Moorslede, Roeselare, Staden, Torhout, Wingene en Zonnebeke.
Interne Kennung: PPP0HE-663/5087/2025/428
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verwerken van asbest afkomstig van bronophaling in plaatzakken
Beschreibung: Verwerken van asbest afkomstig van bronophaling in plaatzakken
Interne Kennung: 2025/428_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90650000 Asbestbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: Verwerken van asbest afkomstig van bronophaling in containers
Beschreibung: Verwerken van asbest afkomstig van bronophaling in containers
Interne Kennung: 2025/428 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Verwerken van asbest afkomstig van recyclageparken
Beschreibung: Verwerken van asbest afkomstig van recyclageparken
Interne Kennung: 2025/428 3_3