See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktu leczniczego zawierającego substancję czynną Bulevirtidum.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktu leczniczego zawierającego substancję czynną Bulevirtidum. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 3. Okres ważności przedmiotu zamówienia (przydatności do użycia) musi wynosić minimum 12 miesięcy licząc od daty dostawy do siedziby Zamawiającego.
Interne Kennung: EO/LA-2722/XXII/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Bulevirtidum, proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, 30 fiol. 2 mg proszku.