654395-2026 - Ergebnis
Schweden – Kraftfahrzeuge – Anbudsförfrågan transportbil mellan, DIS fordon under 3,5 ton
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Anbudsförfrågan transportbil mellan, DIS fordon under 3,5 ton
Beschreibung: Anbudsförfrågan avser mellan transportbil, tre (3) st. fordon. Fordon inom kategorierna personbilar, skåpbilar, flakbilar, pickuper samt minibussar upp till åtta (8) passagerare med det gemensamt att de klassas som fordon upp till 3,5 ton.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001