654403-2026 - Wettbewerb
Estland – Bau von Bibliotheken – Jõhvi kogukonnakeskuse-raamatukogu rajamine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jõhvi kogukonnakeskuse-raamatukogu rajamine
Beschreibung: Hankija eesmärgiks on peatöövõtu korras tähtaegselt ja optimaalsete kuludega rajada hanke objektiks olev hoone ja hoone juurde kuuluvad tehnotrassid liitumispunktideni (hoone vesi, küte, kanalisatsioon, elekter, side jms), mis vastaks hankija nõuetele ja seadustele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312488-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212330 Bau von Bibliotheken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212110 Bau von Freizeitzentren
5. Los
Los: LOT-0000
654403-2026 - Competition
Estonia – Library construction work – Jõhvi kogukonnakeskuse-raamatukogu rajamine
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 312488-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45212330 Library construction work
Additional classification (cpv): 45212110 Leisure centre construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000