See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2026r. do dnia 31-12-2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 9 części tj. nabiał, mięso, artykuły spożywcze, pieczywo, produkty dla niemowląt, jajka, ryby, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowymi ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (na każdą część tj. na 9 części). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części. Na każdą część zostanie podpisana odrębna umowa z Wykonawcą, którego oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie realizowana: - dla części 1 tj. dostawa nabiału – 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w piątki, - dla części 2 tj. dostawa mięsa - 2 razy w tygodniu tj. w poniedziałki i w środy, - dla części 3 tj. dostawa artykułów spożywczych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki - dla części 4 tj. dostawa pieczywa - codziennie tj. od poniedziałku do piątku, - dla części 5 tj. dostawa produktów dla niemowląt - 1 raz w tygodniu tj. w środy, - dla części 6 tj. dostawa jaj kurzych - 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i w czwartki, - dla części 7 tj. dostawa ryb - 1 raz w tygodniu tj. w piątki - dla części 8 tj. dostawa mrożonek - 1 raz w tygodniu tj. w piątki, - dla części 9 tj. dostawa świeżych warzyw i owoców - 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, w środy i w czwartki . Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do placówek Zamawiającego, w godzinach 06:00-07:30, zgodnie z zamówieniem złożonym minimum dzień wcześniej przez przedstawiciela Zamawiającego. Wykaz lokalizacji, do których dostarczany będzie towar: a) Żłobek Nr 1 ul. Wileńska 19, 20-603 Lublin, b) Żłobek Nr 2 ul. Okrzei 11, 20-128 Lublin, c) Żłobek Nr 3 ul. Wolska 5, 20-411 Lublin, d) Żłobek Nr 4 ul. Puławska 7, 20-046 Lublin, dostawa ul. Wolska 5, 20-411 Lublin e) Żłobek Nr 5 ul. Sowia 4, 20-360 Lublin, f) Żłobek Nr 6 ul. Herberta 12, 20-468 Lublin, g) Żłobek Nr 7 ul. Braci Wieniawskich 10, 20-844 Lublin, h) Żłobek Nr 8 ul. Nałkowskich 102, 20-470 Lublin, g) Żłobek nr 9 ul. Zelwerowicza 2, 20-875 Lublin, ewentualnie dostawa ul. Wolska 5, 20-411 Lublin.
Interne Kennung: MZZ.253-2/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm, 15542000 Frischkäse, 15431000 Margarine und ähnliche Zubereitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa żywności tj. nabiał, do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie od dnia 01-01-2026r. do dnia 31-12-2026r.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa ponizszego asortymewntu do dziewięciu placówek MZŻ w Lublinie Jogurt naturalny typu greckiego w składzie wyłącznie mleko (może być pasteryzowane) i żywe kultury bakterii, opakowanie – kubek, masa netto max 400g Kg 3300 Jogurt naturalny, kubek, masa netto max 500 g, w składzie wyłącznie mleko (może być pasteryzowane) i żywe kultury bakterii Kg 5800 Margaryna o zaw. tłuszczu 60%, bez pochodnych mleka krowiego, wyprodukowana z naturalnych olejów roślinnych , opak max. 450 g. Kg 250 Masło Ekstra, zaw. tłuszczu zwierzęcego nie mniej niż 82%, produkt pochodzenia zwierzęcego, nieutwardzany, bez dodatku tłuszczów roślinnych, może zaw. barwnik naturalny-karoten Kg 400 Mleko 3,2% tłuszczu, butelka 1l. L 18000 Mleko 3,2% tłuszczu, worek 1l. L 18000 Ser żółty, typu edamski, gouda, podlaski, salami (w kawałku) Kg 100 Ser żółty, typu edamski, gouda, podlaski, salami (w plastrach) Kg 200 Śmietana 18%, bez zagęstników i konserwantów, kubek opak. masa netto max 500 g Kg 1400 Twaróg półtłusty o zaw. białka nie mniej niż 16 g/ 100g produktu , maksymalne opakowanie jednostkowe 1 kg Kg 2300 Mleko krowie bez laktozy , op. karton lub butelka, zaw. Tłuszczu min 2% max 4% L 40 Mleko UHT krowie w kartoniku ze słomką, 2%- 3,5 % tłuszczu, bez dodatków, op. max. 300 ml L 12
Interne Kennung: MZŻ.255-10/25
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji