2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na štruktúrované kabeláže MV SR – obnova
Beschreibung: Štruktúrovaná kabeláž v rámci jednotlivých budov je v súčasnosti kľúčová pre všetky oblasti komunikácie (PC, MFZ, telefóny, kamery, zabezpečenie, kontrola vstupov do budov a pod.) Budovanie jednotlivých koncových bodov je preto nutné rozširovať v každej budove, či už ide o stavebnú rekonštrukciu alebo len obnovu vybraných prvkov komunikačnej infraštruktúry. Inštalácia štruktúrovanej kabeláže do budov sa uskutočňuje s očakávaním jej morálnej životnosti na niekoľko rokov, čím sa zabezpečuje dlhodobá funkčnosť a flexibilita celej komunikačnej infraštruktúry.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung, 45314300 Kabelinfrastruktur, 32400000 Netzwerke, 32540000 Schaltfelder, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232332 Mit dem Fernmeldewesen verbundene Arbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45314310 Verlegen von Kabeln, 32420000 Netzausrüstung, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Štruktúrovaná kabeláž v rámci jednotlivých budov pre všetky oblasti komunikácie (PC, MFZ, telefóny, kamery, zabezpečenie, kontrola vstupov do budov a pod.) Budovanie jednotlivých koncových bodov v budove, či už ide o stavebnú rekonštrukciu alebo obnovu vybraných prvkov komunikačnej infraštruktúry. Inštalácia štruktúrovanej kabeláže do budov sa uskutočňuje s očakávaním jej morálnej životnosti na niekoľko rokov, čím sa zabezpečuje dlhodobá funkčnosť a flexibilita celej komunikačnej infraštruktúry. 1. Vykonávanie obhliadok 2. Vypracovanie rozpočtov, navrhovanie riešení a alternatív 3. Vypracovanie projektovej dokumentácie 4. Súčinnosť pri návrhoch a realizáciách, koordinačné práce 5. Dodávka a montáž (Návrh riešenia kabelážneho systému, Projekt skutočného vyhotovenia, Meracie protokoly, Revízne správy, Konečná dokumentácia káblových rozvodov)
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen