654412-2025 - Ergebnis
Tschechien – Brennstoffe – Rámcová dohoda - Dodávky kapaliny AdBlue pro ČS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda - Dodávky kapaliny AdBlue pro ČS
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky činidla na redukci NOx plynů, které se užívá při selektivní katalytické redukci (SCR) v motorových vozidlech s dieselovým motorem (dále jen také „AdBlue“ nebo také „zboží“) a jeho dopravu a stáčení do nádrží na čerpacích stanicích (dále jen také „ČS“) a dalších zadavatelem určených míst na území České republiky a to vše dle podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích nedílných součástech.
Interne Kennung111/24/OCN
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001