See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi
Beschreibung: Rīgas valstspilsētas ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbi
Interne Kennung: CAIP 2025/64
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2.daļa