654441-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – AUTOUTILITARA FRIGORIFICA < 3.5 TONE - 1 BUC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AUTOUTILITARA FRIGORIFICA < 3.5 TONE - 1 BUC
Beschreibung: AUTOUTILITARA FRIGORIFICA < 3.5 TONE - 1 BUC.- valoarea totala estimata 235.000 lei Oferta financiara depusa de catre ofertanti, al carui pret depaseste valoarea totală estimată 235.000 lei fară TVA, va fi declarata inacceptabila Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 8 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 13031718/2026/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: AUTOUTILITARA FRIGORIFICA < 3.5 TONE - 1 BUC
Interne Kennung: 1