654480-2026 - Ergebnis
Polen – Büromöbel – Dostawa mebli biurowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli biurowych dla: Działu Księgowości, Kliniki Okulistyki, Zakładu Radiologii, Zakładu Mikrobiologii, Kliniki Neurochirurgii, Pracowni Elektrofizjologii, Oddziału Kliniki Medycyny Ratunkowej, Kliniki Chirurgii, Bloku Operacyjnego z podziałem na następujące części: Część 1 - Meble biurowe typu A,CPV: 39130000-2 Część 2 - Meble biurowe typu B,CPV: 39130000-2 Część 3 - Meble biurowe typu C,CPV: 39130000-2 Część 4 - Meble biurowe typu D,CPV: 39130000-2
Vorherige Bekanntmachung: 484524-2026
Interne Kennung: NZP/68/P/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Meble biurowe typu A
Beschreibung: Sprzedaż, dostawa i montaż mebli biurowych w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia” - część 1.
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Meble biurowe typu B
Beschreibung: Sprzedaż, dostawa i montaż mebli biurowych w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia” - część 2.
Interne Kennung: Część 2.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- Meble biurowe typu C
Beschreibung: Sprzedaż, dostawa i montaż mebli biurowych w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia”- część 3.
Interne Kennung: Część 3.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Meble biurowe typu D
Beschreibung: Sprzedaż, dostawa i montaż mebli biurowych w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia” - część 4.
Interne Kennung: Część 4.