654502-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z flizeliny na potrzeby UCK WUM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z flizeliny na potrzeby UCK WUM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z flizeliny w podziale na 14 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy)
Interne Kennung: DZPUCK.262.136.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zestawy obłożeń uniwersalnych z fartuchami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obłożeń operacyjnych, serwet i wyrobów z flizeliny w podziale na 14 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy).
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Zestaw obłożeń do wkłucia centralnego
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Zestaw obłożeń do operacji ginekologicznych
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Zestaw kardiologiczny
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Zestaw obłożeń uniwersalnych
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Zestaw do nakłucia naczyń
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Zestaw do artroskopii z workiem
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Zestaw do biodra HIP2
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Osłonka j.u. kompatybilna z termometrem Braun
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Pokrowiec foliowy
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Osłona sterylna na mikroskop
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Serwety operacyjne sterylne
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Bluza termiczna
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Osłony, pokrowce
Interne Kennung: Część nr 14