2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnowienie oraz zapewnienie ciągłości obowiązywania subskrypcji bezpieczeństwa i usług wsparcia dla eksploatowanego przez Zamawiającego systemu zabezpieczeń brzegowych sieci
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odnowienie oraz zapewnienie ciągłości obowiązywania subskrypcji bezpieczeństwa i usług wsparcia dla eksploatowanego przez Zamawiającego systemu zabezpieczeń brzegowych sieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: -Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 9 do SWZ -Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.1.57.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
654507-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Odnowienie oraz zapewnienie ciągłości obowiązywania subskrypcji bezpieczeństwa i usług wsparcia dla eksploatowanego przez Zamawiającego systemu zabezpieczeń brzegowych sieci
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZP.271.1.57.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001