See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń online dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń online dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego”. Zamówienie przeznaczone dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Sprawny Urząd” Szkolenia dla pracowników JST i ich jednostek z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego lata 20242026 nr FESL.05.14IP.020763/23002, dofinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021 – 2027 (Europejski Fundusz Społeczny +), Działanie FESL.05.14Usługi rozwojowe dla kadr administracji samorządowej. Zamówienie obejmuje organizację i przeprowadzenie szkoleń online dla pracowników JST oraz ich jednostek organizacyjnych z terenu Subregionu Północnego Województwa Śląskiego wraz z wszystkimi niezbędnymi kosztami.
Vorherige Bekanntmachung: 325321-2025
Interne Kennung: ZGiPSP.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU CYBERBEZPIECZEŃSTWA I BEZPIECZEŃSTWA W SIECI
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZAKRESU CYBERBEZPIECZEŃSTWA I BEZPIECZEŃSTWA W SIECI:1 Cyberbezpieczeństwo - System Zarządzania . Bezpieczeństwem Informacji; 2 Bezpieczeństwo w sieci i systemów teleinformatycznych. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, a w szczególności w załączniku Nr 3A do SWZ
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU E-USŁUG W SEKTORZE PUBLICZNYM
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZAKRESU E-USŁUG W SEKTORZE PUBLICZNYM: 1: E-urząd w tym: e-usługi, obieg dokumentów; 2: Cyfrowa administracja publiczna - zmiany systemu wysyłania korespondencji elektronicznej; 3: Digitalizacja danych. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, a w szczególności w załączniku Nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU OBSŁUGI PROGRAMU EXCEL I WORD
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZAKRESU OBSŁUGI PROGRAMU EXCEL I WORD: 1 Obsługa programu Excel; 2 Obsługa programu Word. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, a w szczególności w załączniku Nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZAKRESU PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO: 1 Cyfryzacja planowania przestrzennego. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, a w szczególności w załączniku Nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU SZTUCZNEJ INTELIGENCJI W PRACY W SAMORZĄDZIE
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZAKRESU SZTUCZNEJ INTELIGENCJI W PRACY W SAMORZĄDZIE: 1 Sztuczna inteligencja w pracy w samorządzie. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, a w szczególności w załączniku Nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU GOSPODARKI ENERGETYCZNEJ I ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZAKRESU GOSPODARKI ENERGETYCZNEJ I ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII: 1 Odnawialne źródła energii - zmiany w przepisach prawnych; 2 Utrzymanie, eksploatacja i modernizacja obiektów pod względem energetycznym; 3 Rozwój rozproszonej energetyki; 4 Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, a w szczególności w załączniku Nr 3B do SWZ.
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA: 1 Prawo ochrony środowiska oraz ustawy powiązane. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, a w szczególności w załączniku Nr 3B do SWZ.
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: SZKOLENIA Z ZAKRESU ZRÓWNOWAŻONEJ MOBILNOŚCI MIEJSKIEJ
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZAKRESU ZRÓWNOWAŻONEJ MOBILNOŚCI MIEJSKIEJ: 1 Zrównoważona mobilność miejska. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ, a w szczególności w załączniku Nr 3B do SWZ.
Interne Kennung: Część VIII