654547-2026 - Wettbewerb
Polen – Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile – D/47/12WOG/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/47/12WOG/2026
Beschreibung: Dostawa ryb dla garnizonu Toruń i Inowrocław. Zamówienie jest podzielone na 3 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ryb Toruń
Beschreibung: Dostawa ryb dla Garnizonu Toruń
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienie opcjonalne), o którym mowa w art. 441, ust. 1 ustawy Pzp: 2. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie poniższych wartości procentowych: • dla części 1: 300% wartości zamówienia podstawowego, • dla części 2: 300% wartości zamówienia podstawowego, • dla części 3: 400% wartości zamówienia podstawowego. zamówienia podstawowego określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; 3. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. 4. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. 5. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 6. Zamawiający do 22.11.2027 r. poinformuje Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ryb Inowrocław
Beschreibung: Dostawa ryb dla Garnizonu Inowrocław
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ryb
Beschreibung: Dostawa ryb