654556-2025 - Ergebnis
Polen – Gebührenerhebung – Administrowanie Strefą Płatnego Parkowania na drogach publicznych zlokalizowanych na terenie miasta Oleśnicy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAdministrowanie Strefą Płatnego Parkowania na drogach publicznych zlokalizowanych na terenie miasta Oleśnicy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest administrowanie Strefą Płatnego Parkowania na terenie miasta Oleśnicy, gmina Oleśnica w województwie dolnośląskim, zwane w dalszej części umowy „SPP” w latach 2025 – 2030. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 2.1 urządzenie i wyposażenie SPP w 23 szt. parkomatów i inne urządzenia niezbędne do właściwego funkcjonowania SPP, zgodnie z zatwierdzonymi i wdrożonymi projektami organizacji ruchu docelowego. Słupki z tabliczką informacyjną „P” przez okres realizacji usługi będą na bieżąco utrzymywane przez Zamawiającego; 2.2 dozór techniczny i administracyjny oraz kompleksowy serwis gwarantujący stałą gotowość operacyjną urządzeń technicznych i komputerowych oraz bieżące utrzymanie SPP i jej wyposażenia, z wyłączeniem utrzymania oznakowania drogowego, 2.3 pobieranie opłat za postój w SPP (dalej parkowanie), opłat abonamentowych oraz opłat dodatkowych, rozliczanie tych przychodów i przekazywanie ich Zamawiającemu, 2.4 kontrolę uiszczania opłat za parkowanie, 2.5 zorganizowanie, wyposażenie i prowadzenie w obrębie SPP w granicach starego miasta biura obsługi klienta (dalej BOKSPP), 2.6 przygotowywanie dokumentów i ich wysyłanie w celu windykacji należności za nieuiszczone opłaty dodatkowe za parkowanie pojazdu w SPP bez ważnego biletu parkingowego, 2.7 wyposażenie i zorganizowanie w BOKSPP oraz na własnych zestawach komputerowych Zamawiającego (szt. 3) centralnego systemu elektronicznej ewidencji danych, w którym gromadzone będą: -dane o wykroczeniach dostarczanych przez inspektorów (nieuiszczone opłaty parkingowe, parkowanie ponad opłacony czas), -ewidencja wykupionych miejsc zastrzeżonych, opłat abonamentowych, opłat manipulacyjnych, identyfikatorów i ich kwot oraz wszelkich wpływów do celów rozrachunkowych z Zamawiającym, -wartość opłat wniesionych za pomocą telefonów komórkowych, -wartość opłat wniesionych za pomocą kart płatniczych oraz bankowych systemów płatności mobilnych, -zarejestrowane wykroczenia, wystawione upomnienia i tytuły wykonawcze oraz ich kwoty, -dane przekazywane z parkomatów. Komputery w jednostce Zamawiającego muszą być połączone z oprogramowaniem Wykonawcy znajdującym się w BOKSPP i mieć na bieżąco dostęp do wszystkich danych otrzymanych z parkomatów, danych związanych z egzekucją opłat dodatkowych oraz innych danych wprowadzanych przez pracowników SPP. Wykonawca na własny koszt zapewni łącze szyfrowane pomiędzy komputerami Zamawiającego, a BOKSPP. Do obowiązku Wykonawcy należy także wykonanie migracji danych z/do posiadanej bazy danych. 4. Urządzenia techniczne oraz parkomaty zamontowane przez Wykonawcę, z wyłączeniem oznakowania drogowego, służące do obsługi strefy płatnego parkowania, przez cały okres obowiązywania umowy są własnością Wykonawcy. Na Wykonawcy ciąży obowiązek bieżącej obsługi wraz z zabezpieczeniem materiałów eksploatacyjnych, konserwacja w celu zapewniania prawidłowego, bezawaryjnego ich działania i prawidłowego funkcjonowania strefy, a także regularne czyszczenie i utrzymywanie w estetycznym stanie czyszczenie i utrzymywanie w estetycznym stanie parkomatów, a w sytuacjach wyjątkowych m. in. wystąpienia epidemii, itp. ich dezynfekcję środkami do tego przeznaczonymi codziennie w dniach pracy BOKSPP oraz zapewnienie czytelności informacji umieszczonych na parkomatach. Czynności serwisowe związane z parkomatami wykonuje Wykonawca. 5. Strony przewidują możliwość zmiany ilości płatnych miejsc postojowych (zmniejszenie lub zwiększenie) w maksymalnym zakresie 30 miejsc, w przypadku: 5.1zmian Uchwały Rady Miasta Oleśnicy o wielkość wynikającą z tych zmian, 5.2w innych uzasadnionych przypadkach. Zwiększenie i zmniejszenie strefy nie powoduje zmian w wynagrodzeniu Wykonawcy. 6. Miejsce realizacji zamówienia: Drogi gminne miasta Oleśnica, województwo dolnośląskie.
Vorherige Bekanntmachung547255-2025
Interne KennungZP.261.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79941000 Gebührenerhebung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51214000 Installation von Parkuhren, 38730000 Parkuhren, 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
5. Los
LosLOT-0003
TitelZadanie 1
BeschreibungAdministrowanie Strefą Płatnego Parkowania na drogach publicznych na terenie miasta Oleśnicy