654564-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Dostawa paliwa gazowego do COS-OPO w Szczyrku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa gazowego do COS-OPO w Szczyrku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa gazowego w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (Dz.U.2024.266 t.j.) od 1.01.2026r.-31.12.2026r. dla COS-OPO w Szczyrku. Szacunkowy łączny wolumen zużycia wynosi 2 491 556 kWh. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 6 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 8 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: DZP/Sz/26/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001