2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa wieprzowego i drobiowego, podrobów wieprzowych i wołowych oraz wędlin wieprzowo – wołowych na rzecz Zakładu Karnego w Wołowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy mięsa wieprzowego i drobiowego, podrobów wieprzowych i wołowych oraz wędlin wieprzowo - wołowych na rzecz Zakładu Karnego w Wołowie w ilościach i asortymentach podanych podanych w załączniku nr 1, 2 i 3 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: DKw.2232.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opis poszczególnych etapów postepowania, sposób przygotowania ofert oraz zasady ich oceny przez zamawiającego zostały zawarte w specyfikacji warunków zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy mięsa wieprzowego i podrobów wieprzowych na rzecz Zakładu Karnego w Wołowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy mięsa wieprzowego i podrobów wieprzowych na rzecz Zakładu Karnego w Wołowie na 2026 r. w ilościach i asortymentach przedstawionych w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DKw.2232.4.2025 - część 1
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy mięsa drobiowego i podrobów drobiowych na rzecz Zakładu Karnego w Wołowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy mięsa drobiowego i podrobów drobiowych na rzecz Zakładu Karnego w Wołowie na 2026 r. w ilościach i asortymentach przedstawionych w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DKw.2232.4.2025 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy wędlin wieprzowo - wołowych na rzecz Zakładu Karnego w Wołowie .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wędlin wieprzowo - wołowych na rzecz Zakładu Karnego w Wołowie na 2026 r. w ilościach i asortymentach przedstawionych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: DKw.2232.4.2025 - część 3
Haupteinstufung (cpv): 15131400 Schweinefleischerzeugnisse