2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy na rok 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów czystościowych do placówek Zespołu Żłobków m.st. Warszawy w podziale na 3 części: Część nr 1 Dostawa środków czystości i dezyfenkcji Część nr 2 Dostawa artykułów higienicznych Część nr 3 Dostawa jednorazowych produktów kuchennych, artykułów oraz sprzętu do sprzątania
Interne Kennung: ZP.26.69.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831200 Detergenzien, 33750000 Babypflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa środków czystości i dezynfekcji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące asortymentu będącego przedmiotem zamówienia zawarte są w Kalkulacji cenowej stanowiącej załącznik do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji do wartości netto 127 626,83 zł (149 754,82 zł brutto)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa artykułów higienicznych
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji do wartości netto 135 643,46 zł (166 882,21 zł brutto)
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa jednorazowych produktów kuchennych, artykułów oraz sprzętu do sprzątania
Interne Kennung: Część nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji do wartości netto 95 060,87 zł (112 579,99 zł brutto)